افزایش قیمت سرور ایران

به اطلاع می رسانیم به دلیل افزایش هزینه حفظ و نگهداری سرورهای ایران  و همچنین افزایش هزینه توسط دیتاسنتر  در طوی سالهای اخیر و با توجه به جهش قیمتی سخت افزار در طول سالهای گذشته   مجبور به ... بیشتر »

10th Dec 2019
VPN ممنوع !

22nd Nov 2019
سرور مجازی SSD ایران ترافیک نامحدود

سرور مجازی ایران مناسب برای کاربرانی است که نیاز به راه اندازی استارتاپ ها یا نگهداری وب سایت و فایلهای خود در داخل ایران می باشد  به خصوص این پکیج ها  برای حفظ کیفیت از درایو های SSD ... بیشتر »

25th May 2017
دیگر نگران از دست رفتن اطلاعات خود نباشید

سلام حفظ امنیت  اطلاعات مشترکین یکی از بزرگترین دغدغه های چند سال اخیر ما بوده . به همین دلیل طی سالیان اخیر تلاش کردیم سرورهای خود را بر پایه raid10 راه اندازی کنیم . در نتیجه حفظ و امنیت اطلاعات ... بیشتر »

12th Mar 2017
VPS هلند SSD وارز

سرویس های SSD مورد استفاده از سری دیتاسنتر ادیشن   INTEL SSD Datacenter Edition   بهره میبرند که کیفیت بسیار بالایی نسبت به دیگر SSD درایو های موجود در بازار را دارند . یکی از تفاوت های عمده این سرور ها سرعت ... بیشتر »

22nd Dec 2016
هاست نامحدود cPanel با هارد SSD پرسرعت

  شرکت ارتباط پارسه خلیج فارس با برند تجاری (NovinVPS) شماره ثبت : ۱۶۹۴۸ در خدمت شما هستیم با هاستینگ با کیفیت cloud linux همراه با کنترل پنل cPanel بر روی بستر SSD لازم به ذکر استتمامی لایسنس ها به صورت ... بیشتر »

17th Dec 2016
۲۰% تخفیف VPS SSD

ضمن عرض سلام و خسته نباشید مدتی درگیر توسعه ی فعالیت تیم نوین وی پی اس بودیم که به زودی  اطلاع رسانی خواهیم کرد. در این پست در خدمتتون هستیم با معرفی محصولات جدید و همچنین تخفیف جدیدی که برای ... بیشتر »

25th Aug 2016
سرویس مخصوص سیدباکس تورنت

با سلامبه اطلاع کاربران عزیز می رسانیم که بعد از وقفه ی چند ماهه از ارائه سرویس سید باکس مجددا سفارش آن در سایت فعال شد سرویس فوق وارز می باشد و مشکلی بابت ترکت های خصوصی و عمومی نخواهد ... بیشتر »

2nd Jan 2016
وی پی اس vps بلواستکس bluestacks - ربات کلش

سلام و خسته نباشید به اطلاع می رسانیم  با توجه به درخواست مشترکین عزیز تصمیم گرفتیم که سرویس های بلواستکس که مناسب هست برای مشترکینی هست که قصد راه اندازی ربات کلش رو دارند با توجه به اینکه ... بیشتر »

2nd Dec 2015
آغاز فروش VPS با رم رزرور شده از انگلستان

سلام همینطوری که در جریان هستید قبلا اعلام کرده بودیم بر طبق یک برنامه ریزی زمانی قول داده بودیم که تعداد لوکیشن های خود را از تک لوکیشن که قبلا فقط هلند بود به چند لوکیشن افزایش بدیم که ... بیشتر »

4th Feb 2014