سرور مجازی هلند

سرور مجازی هلند – وی پی اس هلند با بهترین پینگ به ایران مجهز به فایروال سخت افزاری انتی دیداس در مقابل حملات می باشد . کشور هلند یکی از راه های ارتباطی شبکه های اینترنت جهانی است و نقش شاهرگ را در بدن زمین بازی می‌کند.سرور مجازی هلند به دلیل عدم وجود حساسیت به موارد مرتبط با کپی رایت و ابیوزها و با توجه به علاقه کاربران ایرانی و خارج از کشور به این لوکیشن جزو پر طرفدارترین سرویس‌های سرور مجازی محسوب می‌گردد.

سرور مجازی هلند معمولی

سرورهای مجازی هلند معمولی از کیفیت بسیار مناسبی برخودار می باشند برای فعالیت های عادی مناسب می باشد . محل میزبانی سرورها در دیتاسنتر serverius هلند می باشد این سرویس ها مناسب برای سایت های دانلود و اپلود می باشد هارد مورد استفاده از سری WD Black enterprise و پورت سرور مرکزی ۱ گیگابیت اختصاصی بوده مجازی ساز مورد استفاده در این پکیج KVM می باشد.

از 145,600 تومان

سرور مجازی هلند حرفه ای

سرویس های حرفه ای هلند در رک اختصاصی مجموعه NovinVPS واقع در دیتاسنتر serverius هلند می باشد. تفاوت های عمده ی این پکیج ها نسبت به پکیج های معمولی هلند به خصوص برای تورنت و سرعت شبکه تمامی مشترکینی این پکیج بر روی سرورهای خلوتر و سریعتر نسبت به سرورهای معمولی هلند قرار خواهند گرفت . لازم به ذکره تمامی هارد های مورد استفاده قرار گرفته این سرورها از سری enterprise ۶۴ و۱۲۸ مگ کش بوده که یکی از بزرگترین مزایای این سرویس ها اتصال هارد ها به صورت RAID 10 می باشد که در صورت سوختن هارد دیسک اطلاعات شما از بین نخواهد رفت. همچنین تمامی سرویس های حرفه ای هلند بر روی بستر مجازی ساز KVM می باشد که از قابلیت تحویل آنی پس از پرداخت برخوردار خواهند بود

از 166,100 تومان

سرور مجازی هلند SSD

سرویس های SSD مورد استفاده از سری دیتاسنتر ادیشن INTEL SSD Datacenter Edition بهره میبرند که کیفیت بسیار بالایی نسبت به دیگر SSD درایو های موجود در بازار را دارند . یکی از تفاوت های عمده این سرور ها سرعت هارد بسیار بالای آن می باشد . این سرویس ها مناسب برای کسانی هست که نیاز به هارد بسیار پرسرعت و پردازش سریع دارند لازم به ذکره تمامی سرورها بر پایه مجازی ساز KVM با قابلیت تحویل آنی پس از پرداخت راه اندازی شده اند که با منابع کاملا اختصاصی در خدمتتون خواهیم بود.

از 187,200 تومان