سرور مجازی لهستان با ترافیک نامحدود

قوانین سایت

بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
مقدمه :
با توجه به نیاز های بازار بر آن شدیم تا وارد عرصه سرور های مجازی که به اختصار VDS  نامیده شود شویم و بخشی از این بازار بزرگ نو پا را بر عهده گیریم . همانطور که تابعیت از قوانین در هر جامعه ای اصل بقای دموکراسی  عمومی است ما نیز برای ایجاد این دموکراسی و  ارتقای سطح کیفی کار خود بر آن شدیم  قوانینی را وضع کرده تا شاهد روند رو به رشد کیفیت و خدمات خود باشیم . در زیر بخشی از قوانین وضع شده تا کنون را خواهیم آورد و از شما دوست و همکار یا کاربر عزیز خواهشمندیم به این قوانین با قاطعیت تمام جامه عمل بپوشانید تا  ضامن به سود رسیدن خدمات خود و هچنین استفاده از یک بستر کاملا مطمئن باشید .
   با تشکر
گروه نوین وی پی اس
1391/07/17
قوانین :
1 : استفاده از این سرویس های برای مقاصد جاسوسی ، تروریستی ، مغایر با حقوق بشر و همچنین قوانین جاری میهن عزیزمان  جمهوری اسلامی ایران جایز نیست و در صورت مشاهده طبق نظر مدیر مربوطه برخورد خواهد شد.
2 : سرور ها از کشورهای مختلفی می باشند که ، تابعیت از قوانین جاری کشوهای میزبانی الزامی بوده و در صورت زیر پا گداشتن این قوانین و اعلام شکایت از طرف مراجع ذیصلاح آن کشور سرور کاربر خاطی مسدود شده و همچنین تصمیم گیری در باره وضعیت نهایی آن با هماهنگی با مراجع مربوطه خواهد بود .
3 :  استفاده از سرویس های تورنت ها ، لیچر ها ، زیر پا گذاشتن حقوق کپی رایت و موارد مشابه  فقط در سرورهای امریکا ممنوع بوده و در صورت مشاهده سرور کاربر متخلف مسدود خواهد شد.
4 : ارسال اسپم و پورت اسکن کردن دیگران توسط این سرور ها ممنوع است و همچنین نباید هیچ ویروسی روی هارد سرور کاربر ذخیره شده  باشد و نباید در هیچ شرایطی هیچ ویروس یا بد افزاری  را به هر دلیلی اجرا نمود . در صورت مشاهده طبق نظر مدیر برخورد خواهد شد.
5 : کاربر موظف است امنیت سرور خود را تامین نماید و پسشنها میدهیم تمام پورت های غیر کاربردی خود را ببندید  تا شاهد بالارفتن کیفیت و همچنین  اطمینان از پایداری سرور شوید .
6 : کاربر موظف است نهایت 2 روز قبل از اتمام قرارداد  هزینه تمدید قرارداد را پرداخت نماید . در صورت پرداخت نکردن هزینه ذکر شده بلا فاصله بعد از اتمام قرار داد سرور تمدید نشده  مسدود خواهد شد
7 : در اکانت های عادی پروسه  پشتیبان گرفتن از اطلاعات سرور به عهده خود مشتری بوده و گروه هیچ گونه تعهدی نسبت به اطلاعات کاربران ندارد. در صورت نیاز به پشتیبان روزانه ، هفتگی یا ماهانه  باید قرارداد مربوطه را با هماهنگی کارشناسان و با تایید مدیر مربوطه تکمیل نماید تا  مراحل توسط کارشناسان ما انجام شود.
8 :  هزینه های دریافت شده از کاربر به هیچ عنوان قابل برگشت نیست و چنان چه سرویس کاربر به دلیل تخلف از موارد آورده شده یا امثال آن مسدود یا حذف شود به دلیل خدشه ای که به سرور های ما وارد آورده است نزد مرکز داده  قابل برگشت نخواهد بود .
9 : تعهد نصب سیستم عامل فقط یک بار با گروه بوده و بعد از آن هیچ گونه تعهد ملزمی به انجام اینکار نخواهیم داشت و اگر در ماه حتی چند بار هم برای کاربر  سیستم عامل رایگان نصب شود صرفا برای همکاری با کاربر بوده و این یک وظیفه نبوده است .
10 : انجام نصب و تنظیمات تمام برنامه های درون سیستم اعم از وب سرور ، فایل سرور ، مدیریت سرور ، پنل هاست و غیره به عهده مشتری بوده و اصولا سرور ها مدیریت نشده تحویل داده میشوند . مانند ماده 10 نصب این برنامه ها توسط کارشناسان ما صرفا برای همکاری هرچه بیشتر با کاربر بوده و هیچ گونه مسئولیتی برای ما در قبال کار انجام شده نخواهد آورد .
11 : تحویل سرور ها در صورت امکان در کمتر از یک ساعت انجام خواهد شد البته زمان حداکثر آن برای سیسستم عامل های پیشفرض  ارائه شده توسط ما 24 ساعت است ، همچنین برای سیستم عامل های دیگر 48 ساعت در نظر گرفته شده است و چنان چه در زمان های ذکر شده  ارسال مشخصات انجام نپذیرد مدت زمان تاخیر به فاکتور مشتریاعمال  خواهد شد ، لذا حتما این موضوع رو به واحد فروش اعلام فرمایید.
12 : این قوانین ثابت نبوده و مانند هر نظامی در صورت نیاز مفاد آن حذف ، اصلاح و یا اضافه خواهد شد .  کاربر موظف است همواره از طریق وب سایت گروه اخرین قوانین را مشاهده وبه آن عمل نمایید .
13 : در صورتیکه مشکلاتی برای شرکت نوین وی پی اس پش آید و این مشکلات از عهده مسئولین این شرکت خارج باشد و موجب قطعی ارتباط و یا از کار افتادن خدماتی که شرکت به مشتری ارائه میدهد، گردد، این مورد از عهده مسئولین شرکت خارج میباشد از میان اتفاقات مزبور می توان به مواردی مانند آسیب دیدگی ماهواره های مخابراتی، پدیده های مخرب جوی، اشكالات خطوط مخابراتی، تاخیر در پاسخگویی شركتهای خارجی فراهم كننده خدمات درخواستی به هر میزان زمانی، ممنوعیت به كارگیری اینترنت در خارج یا داخل كشور، جنگ، تغییر در قوانین داخلی یا خارجی، اجبار شركتهای بین المللی جهت دریافت مبالغ اضافی جهت پایدار ماندن خدمات مربوط به میزبانی وب، تحریم های بین المللی ، تغییرات در قوانین و بوجود آمدن مشکلات ارزی، اقتصادی، واردات و صادرات، تغییرات نرخ ارز و مشکلاتی از این قبیل که خارج از عهده شرکت نوین وی پی اس باشد را اشاره نمود .
14: تمامی سرویس ها UNMANAGED میباشند بدین گونه که در صورت خرابی سرویس توسط مشترک به مشتری کنسول داده میشود و سپس میتواند نسبت به رفع مشکل خود به راحتی اقدام نماید  در غیر این صورت در صورتی که مشتری میخواهد توسط ما انجام گردد هزینه ی 5 تومانی در بر خواهد داشت
با تشکر ( در صورت موجود بودن شرایط بند 1و2شامل حال این سری مشترکین خواهد شد )
15 : لطفا در نظر داشته باشید ادب در همه جا یک شرط هستش و اون طوری که دوست دارید با خودتون برخورد بشه با پشتیانان و پرسنل تیم نوین وی پی اس برخورد کنید ، گاهی اوقات شاهد این هستیم که برخی از مشترکین بر حسب ادب خانوادگیشون یا هر دلیلی به بدترین شکل ممکن با پشتیبانان برخورد میکنند که لازم به ذکر هستش تمامی تیم از همین انجمن هستند و قطعا بهشون اجازه داده شده در صورتی که بی احترامی بهشون صورت بگیره میتونند با مشتری مذکور برخورد لازمه رو انجام بدند حتی قطع سرویس مشتری.
16: در نظر داشته باشید در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی بسیار دقت کنید که مشکلتونو تا اخرین لحظه با خود شرکت نوین وی پی اس رایزنی های لازم رو انجام بدید در صورتی که جواب نگرفتید میتونید در هر جای که خواستید مطرح کنید به صورت عمومی یا خصوصی اما در صورتی که رایزنی ها لازمه انجام داده نشده و اقدام به حاشیه کشیدن نوین وی پی اس در انجمن ها نموده اول سرویس فرط خاطی درجا حذف و سپس در انجمن ها موضوع را پیگیری خواهیم کرد چرا که حرکت این فرط خاطی منجر به از بین رفتن وقت پرسنل نوین برای توجیه کردن مشکل در انجمن ها خواهد شد با توجه به اینکه سفارشات زیادی روی کار داریم و زمان برای ما بسیار محدود هستش سرویش شخص خاطی فورا مسدود خواهد شد.
17: در صورتی که در حساب مشترک سرویسی به اشتباه وجود دارد و یا اشتباهاتی رخ داده سریعا مشتری باید تیم نوین وی پی اس رو مطلع نمایید تا نسبت به تصحیح موارد یاد شده اقدامات لازم انجام گیرد در غیر این صورت در صورت بروز هرگونه از دست رفتگی اطلاعات هیچ مسئولیتی متوجه نوین وی پی اس نخواهد بود
تبصره یک :
روزها و ساعات آورده شده در این قوانین طبق تقویم جاری شمسی  کشور عزیزمان ایران و همچنین کشور آمریکا بوده و تعطیلات رسمی دو کشور به مدت زمان انجام  کارها از طرف ما اضافه خواهد کرد .
تبصره دو :
موارد آورده نشده در این قوانین طبق نظر مدیر ارشد بررسی و قوانین مربوط به آن مورد تا حد امکان متشابه به قوانین آورده شده در بالا خواهد بود و خط مشی آنها را دنبال خواهد نمود.