همه چیز درمورد پوسته ها و قالب های وردپرس

همه چیز درمورد پوسته ها و قالب های وردپرس

اگر جزو اون دسته از همراهانی باشید که آموزشهای از صفر تا صد ما را، در سه شنبه های وردپرسی تا اینجا دنبال کردید؛ امرزو با نصب و راه اندازی قالب های وردپرسی آشنا میشید و یاد میگیرید که به چه نحوی با انتخاب یک قالب مناسب، ظاهر زیبایی برای سایت خودتون ایجاد کنید.

 

چنانچه سری قبلی آموزشهامون را ندید حتما در بلاگ سرورپارس به بخش سه شنبه های وردپرسی سر بزنید. اگر بخواین ببینید که در حال حاضر چه قالبی روی سایتتون فعال هست، با انتخاب گزینه نمایش، قالب فعال به عنوان اولین قالب در لیست قالب های موجود در سایت به شما نمایش داده میشه. در این بخش شما قالب های موجود که قابل فعال شدن هستند را میبینید. برای فعال کردن هر قالب و یا دیدن جزئیات اون قالب کافیه موس خودتون را روی تصویر قالب ببرید.

جزئیات پوسته : توضیحاتی در خصوص قالب به شما نشون میده که شامل نام قالب، طراح و همینطور جزئیاتی در خصوص ویژگیهای قالب به شما نشون میده

فعال کردن، برای فعال کردن اون قالب اسفاده میشه و گزینه پیش نمایش زنده، دموی قالب روی وب سایت خودتون را بهتون نشون میده؛ در صوتی که بخواین همین قالب را روی سایت خودتون فعال کنید با انتخاب گزینه “فعالسازی و انتشار ” قالب روی سایت شما فعال میشه، چنانچه بخواین قالب های جدید دیگری به سایت خودتون اضافه کنید خیلی ساده میتونید با انتخاب افزودن پوسته تازه، از قالبهای رایگان و موجود در وردپرس انتخاب کنید و روی سایت خودتون فعال کنید.

در این بخش گزینه های شاخص، محبوب، جدید و یا استفاده از گزینه صافی خصوصیات بر اساس ویژگی هایی که مد نظرتون هست قالب دلخواهتون را پیدا و روی سایتتون نصب کنید.

اگر شما قالب خودتون را از سورس دیگری به جز وردپرس تهیه کردید با انتخاب گزینه بارگذاری پوسته میتونید قایل قالبتون را انتخاب کنید و پس از طی کردن مراحل نصب قالب و نصب افزونه ها در صورت وجود از قالب استفاده کنید. برای اعمال برخی تغییرات روی قالب فعال شده کافیه از گزینه سفارشی سازی استفاده کنید.

در  این حالت متونید نسبت به انتصاب لوگو و فاو آیکون، تغییر رنگ، تعیین ابزارک ها و فهرست ها و اعمال تغییرات در سربرگ و فوتر را انجام دهید. شما میتوانید از سورس های دیگری نظیر تم فارست و تمپلیت مانستر و یا سایت های فارسی که قالبهای وردپرسی ارائه میکنند نسبت به خرید قالب و نصب و راه اندازی روی وب سایت خودتون اقدام کنید.

تقریبا تمامی قالبهایی که خریداری میکنید دارای فایل راهنما و یا داکیومنت و همینطور بسته نصبی و یا راه انداز دارند. پس قبل از اقدام به نصب حتما این داکیومنت ها را بررسی کنید. با توجه به آموزش این جلسه میتونید برای سایت خودتون یک قالب مناسب انتخاب کنید. ۴۰% ای شدنتون در وردپرس را بهتون تبریک میگیم، راهی تا ۱۰۰ درصد شدن نموده با ما همراه باشید.

 

نوشته همه چیز درمورد پوسته ها و قالب های وردپرس اولین بار در وبلاگ سرورپارس. پدیدار شد.

بازگشت به صفحه قبل
×