هاست هلند

هاست هلند – همیشه در تلاش بوده ایم بهترین شرایط برای میزبانی سایت های مشترکین خود فراهم کنیم . تمامی سرورهای هاستینگ مجموعه نوین وی پی اس از نسل جدید DDR 4 بوده که از درایو های پرسرعت NVME نسل جدید شرکت سامسونگ بهره می برند که به صورت raid 10 سخت افزاری به یکدیگر متصل هستند تا در صورت سوختن هارد اطلاعات کاربران محفوظ باشد علاوه بر ان به صورت روزانه از اطلاعات کلیه کاربران بکاپ گرفته می شود همچنین به بهترین شکل ممکن این سرورها بهینه سازی شده اند تا سرعت بسیار مطلوبی مشترکین تجربه کنند.

هاست هلند

هاست پربازدید NVMe سی پنل

تمامی مشترکین این سرویس ها بر روی بستر SSD NVMe میزبانی میگردند (مقایسه هارد های SSD با هارد های SSD NVMe که تا ۵٫۶ برابر سرعت بالاتری برخوردار بودند ) و مشترکین به واسطه ی استفاده از cloud linux میتوانند در هر زمان از نسخه ی php دلخواه و یا حتی اکستنشن های مورد نیاز خود استفاده یا فعال کنند همچنین کنترل پنل cPanel+CloudLinux می باشد. یکی از تفاوت های بزرگ این پکیج نسبت به دو پکیج های هاست معمولی و حرفه ای در میزان قدرت پردازش سرعت ورودی و خروجی و حتی RAM اختصاصی می باشد که در کنار فایروال بسیار قدرتمندی که تهیه و کانفیگ شده است مانع از به وجود اوردن اختلال یا قطعی خواهد شد .

از ۱۷,۰۰۰ تومان

هاست حرفه ای

هاستینگ حرفه ای ابری برای سایت های با بازدید و ترافیک متوسط می باشد که نیاز به هزینه ی زیادی ندارند . کنترل پنل این سرویس ها cPanel می باشد و به واسطه ی استفاده از cloux linux میتوانند در هر زمان از نسخه ی php دلخواه و یا حتی اکستنشن های مورد نیاز خود استفاده یا فعال کنند همچنین کنترل پنل cPanel+CloudLinux می باشد.

از ۱۳,۰۰۰ تومان