سرور مجازی هلند با پورت ۱۰ گیگابیت و ترافیک نامحدود

نصب و راه اندازی Hotspot میکروتیک بهمراه اکانتینگ UserManager و IBSng

نصب و راه اندازی Hotspot میکروتیک بهمراه اکانتینگ UserManager و IBSng

با توجه به رشد روز افزون استفاده از اینترنت و نیازهای مختلف کاربران، ایجاد یک شبکه هات اسپات (Hotspot) با امکانات اکانتینگ UserManager و IBSng امری ضروری و حیاتی در دنیای فناوری اطلاعات است. در این مقاله، به بررسی نحوه نصب و راه اندازی Hotspot میکروتیک بهمراه اکانتینگ UserManager و IBSng خواهیم پرداخت.

ابتدا باید توجه داشت که میکروتیک یک سیستم عامل مبتنی بر لینوکس است که برای مدیریت شبکه ها و ارائه خدمات اینترنت استفاده می شود. اکانتینگ UserManager نیز یک نرم افزار مدیریت کاربران است که به کمک آن می توانید کاربران را مدیریت کنید و سرویس های مختلفی را برای آنها فعال کنید. همچنین IBSng یک سیستم مدیریت مشترکین است که به شما امکان می دهد تا مشترکین خود را مدیریت کنید و سرویس های مختلفی را برای آنها ارائه دهید.

 

طراحی و پیاده‌سازی شبکه Hotspot با استفاده از میکروتیک و اکانتینگ UserManager و IBSng

این شبکه به کاربران امکان اتصال به اینترنت را از طریق وای‌فای فراهم می‌کند. با استفاده از اکانتینگ UserManager، مدیران شبکه قادر خواهند بود تعداد کاربران و میزان استفاده آن‌ها را کنترل کنند و از طریق IBSng، قادر خواهند بود ترافیک مصرفی کاربران را مدیریت کنند.

پیکربندی و مدیریت Hotspot با استفاده از میکروتیک و اکانتینگ UserManager و IBSng

با استفاده از اکانتینگ UserManager، مدیران شبکه قادر خواهند بود تعداد کاربران و میزان استفاده آن‌ها را کنترل کنند و از طریق IBSng، قادر خواهند بود ترافیک مصرفی کاربران را مدیریت کنند. این پروژه با رعایت استانداردهای فنی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته، بهترین تجربه اتصال به اینترنت را به کاربران ارائه می‌دهد و مدیران شبکه را در مدیریت و کنترل شبکه Hotspot یاری می‌کند.