بروزرسانی دیگری در حال پیش‌روی است | آموزش رفع خطای وردپرس - سرورمجازی هلند -سرور مجازی ایران - سرور اختصاصی - هاستینگ| نوین وی پی اس

فروش ویژه هاستینگفروش ویژه نمایندگی هاستینگسرور مجازی آلمان SSD طراحی و توسعه وبسایت
1 2 3 4
نوین وی پی اس ارایه دهنده بهترین سرویس ها ( سرور مجازی ، هاست و ... ) از معتبرترین دیتاسنتر های اروپایی ، با 7 سال سابقه درخشان

مجموعه نوین وی پی اس از سال 1389 به صورت حرفه ای فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات میزبانی وب و فروش سرور مجازی و اختصاصی اغاز نموده و تا الان توانسته توجه بیشماری از کاربران دنیای مجازی را به خود جلب کند و همچنین توانسته است همواره رضایت مستمر ان ها را داشته باشد. این تیم موفق تشکیل شده از بهترین ومجرب ترین تیم مدیریتی و کادر فنی. که همین امر موجب شده است نامی پراوازه در عرصه اینترنت و تجارت الکترونیک از خود به جای گذارد .

logo-samandehi
بروزرسانی دیگری در حال پیش‌روی است | آموزش رفع خطای وردپرس


خطای “بروزرسانی دیگری در حال پیش‌روی است” یکی از خطاهای شایع وردپرس در هنگام بروزرسانی وردپرس می باشد.

این خطا معمولا زمانی رخ می دهد که شما یک بروز رسانی جدید را در وردپرس آغاز کنید در حالی که هنوز بروزرسانی قبلی به اتمام نرسیده باشد.

معمولا وردپرس هنگام انجام یک بروز رسانی اجازه ی هرگونه بروز رسانی جدید را مسدود می کند و پس از اینکه بروزرسانی به اتمام رسید اجازه ی بروزرسانی های جدید را می دهد.

اما گاهی بروزرسانی قبلی با نوعی شکست مواجه می شود و تنظیماتی که باعث جلوگیری از بروزرسانی جدید می شود به صورت خودکار توسط وردپرس حذف نمی شود که در این صورت علاوه بر بروز نشدن مورد قبل اجازه ی اجرای مجدد بروز رسانی جدید هم وجود نخواهد داشت.

بنابراین اگر پس از حدود ۱۵ الی ۳۰ دقیقه پیغام مذکور از بین نرفت یعنی وردپرس شما دچار مشکل شده است.

در مورد فوق باید تنظیمی که سبب قفل شدن بروزرسانی در وردپرس می شود حذف گردد.

یک راه رفع این مشکل این است که به تنظیمات دیتابیس خود مراجه نموده و ردیف core_updater.lock در options دیتابیس وردپرس خود را حذف کنید اما راه حل ساده تری هم وجود دارد که در ادامه درج می شود.

در مخزن افزونه های وردپرس یک افزونه به نام Fix Another Update In Progress وجود دارد که به راحتی خطای “بروزرسانی دیگری در حال پیش‌روی است” را برای شما رفع خواهد کرد.

در قسمت نصب افزونه های وردپرس خود از مخزن وردپرس عبارت “Fix Another Update In Progress” را جستجو کنید تا این افزونه را بیابید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه از بخش تنظیمات به صفحه ی تنظیمات این افزونه مراجعه نمایید.

در صفحه ی جدید روی گزینه ی “Fix WordPress Update Lock” که یک دکمه ی آبی رنگ است کلیک نمایید.

این افزونه قفل آپدیت را از دیتابیس شما حذف خواهد نمود و پس از آن می توانید بروزرسانی های خود را انجام دهید.

توجه داشته باشید که همیشه بهتر است قبل از شروع بروزرسانی از اطلاعات خود بکآپ بگیرید.

نوشته بروزرسانی دیگری در حال پیش‌روی است | آموزش رفع خطای وردپرس اولین بار در پدیدار شد.

شرکت ارتباط پارسه خلیج فارس NovinVPS.COM

لینک منبع


کلیه حقوق برای مجموعه نوین وی پی اس محفوظ می باشد .