مقابله با حملات دیداس

مقابله با حملات دیداس

DDoS مخفف Distributed Denial of Service است؛ در این شیوه مهاجمان با در اختیار داشتن زنجیره‌ای از رایانه‌ها، حجم گسترده‌ای از تقاضاها را به سمت سرورهای مقصد روانه می‌کنند که در نهایت با اشغال تمامی ترافیک مربوط به سرورهای مورد نظر، موجب از کار افتادن سرویس‌دهی آن می‌شوند.

هدف حمله‌‌ی دی‌داس، ایجاد مزاحمت در عملکرد معمولی‌ یک وب‌سایت خاص است؛ عملکرد دی‌داس همانند ویروس‌ها تصادفی نیست، هدف ویروس‌ها نه‌فقط یک کاربر، بلکه تمامی کاربران را در بر می‌گیرد؛ اما دی‌داس برنامه‌ریزی‌ و صرفا برای یک هدف خاص تنظیم می‌شود. در حالت کلی هدف دی‌داس از دسترس خارج کردن یک وب‌سایت خاص برای کاربران و بازدیدکنندگان روزانه‌ی آن است.

با توجه به خطراتی که مشترکین ما را تهدید می کند به جهت   محافظت از تمامی مشترکین هلند خود که در رک اختصاصی ما قرار دارند ( برای مشاهده گالری کلیک کنید )  فایروال پرقدرتی قرار دادیم که از تمامی مشترکین ما در مقابل حملات DDoS تا حد بسیار بالای بدون اینکه اختلالی در عملکرد سرویس مشترک ایجاد گردد محافظت خواهد کرد.  به جرات میتوانیم اعلام کنیم  در بین سرویس دهندگان داخلی کم نظیر می باشد.

نمونه عکس حملات دریافتی که در حال مقابله می باشد.

با سرویس های حرفه ای هلند NovinVPS آسوده باشید .

×