سرور مجازی لهستان با ترافیک نامحدود

امینت سافت لایر (SoftLayer) – بخش سوم

[ad_1]

مرکز داده و دیتاسنتر سافت لایر (SoftLayer) – بخش اول

سرویس های سافت لایر (SoftLayer) – بخش دوم

امنیت چند لایه

در کنار امکانات استاندار امنیتی که در سیستم ها اعمال می شود، مشتریان Softlayer می توانند از طریق شخصی سازی لایه های امنیتی و حفاظتی که ارائه شده است زیر ساخت های خود را ایمن نمایند. این موارد شامل تشخیص نفوذ،حفاظت و جلوگیری، امنیت مرتبط با لوازم مجازی، اسکنر ویروس و حفره های امنیتی، احراز هویت دو مرحله ای و فایروال های سخت افزاری می باشد، همچنین دو گواهینامه SSL از شرکت Symantec و ۳ گواهینامه از GeoTrust نیز قابل ارائه است.

آخرین روش امنیتی، تکنولوژی Intel’s Trusted Execution می باشد که این تکنولوژی پردازش محور بوده و کلید های اجزای مختلف سرور را با وضعیت مطمئن آنها پیش از بوت شدن سرور، مقایسه می کند. این تکنولوژی برای سرور های مبتنی بر پردازنده های هشت Xeon قابل دسترس است.

رابط برنامه نویسی نرم افزار  (API)

API شرکت Softlayer به توسعه دهندگان و مدیران سرور یک مسیر مستقیم برای ارتباط با backend سرور ها داده است، که دارای بیش از ۳۰۰۰ مستند برای ۱۰۸ سرویس و امکان پشتیبانی از چندین پروتکل و زبان برنامه نویسی است. دیگر API های موجود Object Storage ,CDN ,Search و Message Queue (صف پیغام) است.

Softlayer 4 نوع پکیج مختلف برای انتقال ایمیل که همگی بر پایه SendGrind می باشند، ارائه می دهد. دو بسته نخست بروی بستر IP های اشتراکی (اینترنت پروتکل مشترک) بوده در حالی که دو بسته آخر بروی بستر IP های اختصاصی است، که قادر به ردگیری و شمارش تعداد ایمیل های بازشده هستند همچنین تمام بسته های در ارسال ایمیل محدود شده اند.

صف ایمیل (Softlayer’s Message Queue) سرویسی برای ارتباط داخلی نرم افزار و سخت افزار می باشد که دارای عملکرد یک به یک برای پیغام ها و یک به چند برای اطلاعیه ها(Notifications) است. این امکان برای برنامه ها در حال اجرا در زیرساخت Softlayer قابل دسترس است و از طریق هر کامپیوتری که به اینترنت متصل می باشد، قابل استفاده است.

برنامه های تحت وب و موبایل برای پورتال کاربران

رابط تحت وب امکان دسترسی به بیش از ۲۰۰ نوع سرویس مختلف در زیر ساخت Softlayer  را فراهم کرده است، علاوه بر اینها مشتریان می توانند کارایی سرور های خود را بررسی و آنها را کنترل و مدیریت نمایند همچنین قادر به مدیریت فاکتور سرویس های Softlayer، مدیریت کاربران، بازیابی پسورد، ایجاد سرویس جدید و دریافت پشتیبانی از طریق چت آنلاین نیز می باشند. تمام این ها از طریق API های Softlayer ایجاد شده اند، بنابراین مشتریان می توانند پرتال و کنترل پنل شخصی خود را از طریق این API، با Softlayer  یکپارچه کنند. اپلیکشن موبایل نیز برای IOS و Android موجود می باشد، که به کاربران اجازه دسترسی به تیکت ها، مانیتور کردن Device ها و پهنای باند، خاموش و ریستارت کردن سرور ها، مشاهده فاکتور ها و پرداخت آنها و بررسی محتوای ذخیرده شده در Object Storage ها را می دهد.

هاستینگ مدیریت شده

اگر یک مشتری فاقد تیم فنی می باشد و یا نمی خواهد که با مشکلات و سختی های مدیریت سرور ها روبرو شود، Soflayer امکان ارائه پشتیبانی کامل و مدیریت شده سرویس ها را دارد. تیم مدیریتی و فنی با مشتری جهت مشخص کردن اهداف تجاری، نیاز های فنی و فرایندهای آن، در ارتباط خواهند بود. آنها سروی مطابق با نیاز های مشتری طراحی و ایجاد خواهند کرد که شامل بکاپ گیری، تغییر مدیریت، پایگاه داده، امنیت، مانیتورینگ و گزارش گیری می باشد. پس از ایجاد سرویس آنها اقدام به مانیتور، بهینه سازی، بروز رسانی سرور به صورت ۲۴ ساعته خواهند کرد.

به عنوان بخشی از حساب کاربری، کاربران می توانند از مزایای سرویس تغییر کد دیجیتالی Softlayer استفاده نمایند. این سرویس اجازه تغییر فرمت های صوتی و ویدویی به سایزها و فرمت های مختلف را میدهد بطوری که کامپیوتر کاربران درگیر پردازش این فرایند نخواهد بود. این سرویس از ناحیه کاربری قابل دسترس می باشد.

برنامه های Softlayer

در کنار برنامه های آموزشی آنها، Softlayer چهار برنامه دیگر جهت منفعت کاربران ارائه میدهد. برنامه کاتالیز (Catalyst) به استارتاپ هایی که جزء یکی از همکاران کار آفرین (incubator) و یا جزء برنامه شتاب دهنده (accelerator) می باشند، پشتیبانی و زیرساخت رایگان در اختیار آنها قرار میدهد. همچنین دارای سرویس نمایندگی، پلن هایی نمایندگی درصدی می باشند.

فارغ از نوع محصول، Softlayer به صورت نامحدود دسترسی به پشتیبانی خود را ارائه میدهد. این پشتیبانی شامل مستندات آنلاین، مستندات مرتبط با API ها، شبکه های اجتماعی، تلفن، سیستم ارسال تیکت و چت می باشد و دارای یک خط تلفن اختصاصی برای زبان های مختلف از جمله، انگلیسی، فرانسوی، اسپانیای، پرتغالی، آلمانی، عربی، ایتالیایی و ژاپنی است، هچمنین Soflayer دارای کلاس های آموزشی، وبینار و ویدیو هایی در کانال Youtube خود می باشد.

[ad_2]

لینک منبع