وی پی اس سوئیس با پینگ مناسب به ایران

آموزش مپ نتورک Map Network برای دسترسی به هاست سی پنل cPanel

آموزش مپ نتورک Map Network برای دسترسی به هاست سی پنل cPanel

در دنیای فناوری اطلاعات، دسترسی به هاست سی پنل cPanel از اهمیت بسیاری برخوردار است. اما برخی اوقات، دسترسی مستقیم به این هاست ممکن نیست و نیاز به استفاده از مپ نتورک Map Network برای دسترسی به آن وجود دارد. در این آموزش، به شما نحوه استفاده از مپ نتورک برای دسترسی به هاست سی پنل cPanel را توضیح خواهیم داد.

ابتدا باید مطمئن شوید که در دستگاه خود از ویندوز استفاده می‌کنید. سپس به قسمت “شبکه و اینترنت” در تنظیمات ویندوز خود بروید و از آنجا به “مرکز شبکه و اشتراک گذاری” بروید. در این قسمت، گزینه “تغییر تنظیمات کارت شبکه” را انتخاب کنید و کارت شبکه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

سپس بر روی گزینه “ویژگی‌های اینترنت پروتکل نسخه 4 (TCP/IPv4)” کلیک کنید و سپس بر روی “ویژگی‌ها” کلیک کنید. در این قسمت، گزینه “استفاده از آدرس IP” را انتخاب کنید و آدرس IP هاست سی پنل cPanel را وارد کنید. سپس بر روی “اعمال” و سپس “تمام” کلیک کنید.

حالا شما می‌توانید از مپ نتورک برای دسترسی به هاست سی پنل cPanel استفاده کنید. با اجرای این مراحل، دسترسی به هاست سی پنل cPanel برای شما آسانتر خواهد شد و می‌توانید به راحتی از امکانات آن استفاده کنید.